HAV
Mysz gamingowa Havit MS1027 (czarny)
21,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Ostrzeganie | Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy. |
Myszka
| Przeznaczenie | Gaming |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Rozdzielczość ruchu | 3600 DPI |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 3 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 41 mm |
| Głębokość produktu | 72,5 mm |
| Szerokość produktu | 126,2 mm |
Ergonomia
| Długość kabla | 1,6 m |
Konstrukcja
| Układ | Praworęczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
Moc
| Źródło zasilania | Kabel |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].