TRU
Mysz gamingowa TRUST GXT145 REXXA ergo czarna
271,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Myszka
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Liczba przycisków programowalnych | 10 |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Rozdzielczość ruchu | 12800 DPI |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
Konstrukcja
| Podpórka pod kciuk | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor podświetlenia | Zielony |
| Kolor produktu | Czarny |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Zawartość opakowania
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Moc
| Źródło zasilania | Kabel |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 59 mm |
| Szerokość produktu | 79 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 125 g |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
Ergonomia
| Długość kabla | 1,7 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].