A4T
Mysz komputerowa A4 TECH Bloody V8m A4TMYS43935 (optyczna; 3200 DPI; kolor czarny)
96,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Praworęczny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 123 mm |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Waga produktu | 140 g |
| Wysokość produktu | 42 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią. |
Myszka
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Liczba przycisków | 8 |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Rozdzielczość ruchu | 3200 DPI |
| Zastosowanie | PC/Laptop |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].