LOG
MYSZ LOGITECH G305 LIGHTSPEED (WYPRZEDAŻ)
175,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Minimalne wymagania systemowe | CO JEST POTRZEBNE Port USB System operacyjny Windows7lub nowszy, macOS10.13 lub nowszy, lub Chrome OS |
| Sensor | HERO |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 116,6 mm |
| Waga produktu | 99 g |
| Szerokość produktu | 62,1 mm |
| Wysokość produktu | 38,2 mm |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 155 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 182,3 g |
| Szerokość opakowania | 46 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Zawartość opakowania
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
Myszka
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Rozdzielczość ruchu | 12000 DPI |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Przyspieszenie (max) | 40 G |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Funkcje przycisków | Przełącznik DPI |
| Funkcje przycisków | Powrót (akcja) |
| Funkcje przycisków | Przedni |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 10 |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Liczba przycisków programowalnych | 6 |
| Szybkość śledzenia myszy | 400 ips |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
Ergonomia
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wytrzymałość stopy | 250 km |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 250 h |
| Zasilanie USB | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Kolor podświetlenia | Zielony |
| Tworzywo stóp | Policzterofluoroetylen (PTFE) |
Bateria
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
Dane logistyczne
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 875 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].