RAZ
Mysz Razer Basilisk V3 Pro K
682,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Myszka
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 90 |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Szybkość śledzenia myszy | 750 ips |
| Liczba przycisków programowalnych | 11 |
| Rozdzielczość ruchu | 35000 DPI |
| Przyspieszenie (max) | 70 G |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 112 g |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Szerokość produktu | 75,1 mm |
| Wysokość produktu | 42,5 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Tworzywo stóp | Policzterofluoroetylen (PTFE) |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Projekt pionowy | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podpórka pod kciuk | Tak |
Pozostałe funkcje
| Liczba profili | 5 |
| Sensor | Focus Pro 35K |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Zawartość opakowania
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Stacja dokująca do ładowania w zestawie | Tak |
Ergonomia
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Funkcje kablowe | Spleciony |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
Moc
| Źródło zasilania | Baterie/Przewód |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].