RAZ
Mysz Razer Viper V3 HyperSpeed
297,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 280 h |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607000 |
Myszka
| Rozdzielczość ruchu | 30000 DPI |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Szybkość śledzenia myszy | 750 ips |
| Liczba przycisków programowalnych | 6 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Regulowana szybkość przesyłu | Tak |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 60 |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Przyspieszenie (max) | 70 G |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 226 g |
| Szerokość opakowania | 57 mm |
| Wysokość opakowania | 176 mm |
Zawartość opakowania
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 87 g |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 64 mm |
| Głębokość produktu | 128 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Policzterofluoroetylen (PTFE) |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].