RAZ
Mysz Razer Viper V3 Pro
674,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Myszka
| Przeznaczenie | Gaming |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba przycisków programowalnych | 6 |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Szybkość śledzenia myszy | 750 ips |
| Częstotliwość Polling rate | 1000,2000,4000,8000 Hz |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 90 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Regulowana szybkość przesyłu | Tak |
| Przyspieszenie (max) | 70 G |
| Liczba przycisków | 6 |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Rozdzielczość ruchu | 35000 DPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + USB Type-C |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
Zawartość opakowania
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Odbiornik dołączony | Tak |
Moc
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 95 h |
| Źródło zasilania | Baterie/Przewód |
Konstrukcja
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor produktu | Biały |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 39,9 mm |
| Waga produktu | 55 g |
| Głębokość produktu | 127,1 mm |
| Szerokość produktu | 63,9 mm |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].