STS
Mysz SteelSeries Aerox 3 Wireless Gaming Onyx Odnowione
227,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 57,9 mm |
| Wysokość produktu | 21,5 mm |
| Waga produktu | 68 g |
| Głębokość produktu | 120,5 mm |
Konstrukcja
| Układ | Praworęczny |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Myszka
| Liczba przycisków | 6 |
| Przyspieszenie (max) | 40 G |
| Częstotliwość Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Szybkość śledzenia myszy | 400 ips |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 18000 CPI |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth/Wi-Fi |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy na baterii | 200 godz. |
Cechy
| Nazwa koloru | Onyx |
| Produkt odnowiony | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Baterie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią. |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Mysz gamingowa x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB-A do USB-C x 1 |
| Zawartość opakowania | Klucz USB typu C x 1 |
| Zawartość opakowania | Adapter przedłużający x 1 |
Wydajność
| Żywotność klawiszy myszy | 80 milionów naciśnięć |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].