MEN
Nakładka masująca shiatsu na fotel Medisana MC 600
345,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Funkcja ciepła | Tak |
| Panel sterowania | Zintegrowany |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Ilość głowic | 4 |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Rodzaje masażu | Shiatsu |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Automatyczne wyłączanie po | 15 min |
| Właściwe wykorzystanie | Plecy |
Zawartość opakowania
| Adapter | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Masażer ciała | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Wysokość produktu | 685 mm |
| Szerokość produktu | 415 mm |
| Grubość | 98 mm |
| Długość przewodu | 1,8 m |
Moc
| Moc | 24 W |
| Napięcie | 12 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
Ergonomia
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać na uszkodzonej skórze lub ranach otwartych. |
| Ostrzeżenia | Przerwać używanie w przypadku wystąpienia bólu lub dyskomfortu. |
| Ostrzeżenia | Nie używać dłużej niż zalecany czas przez producenta. |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 szt. |
Kolor
| Kolor produktu | Szary |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].