NAT
NATEC FILTR PRYWATYZUJĄCY OWL 23.8" 16:9 NFP-1477
232,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Obsługiwane typy wyświetlaczy | LCD |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Prywatność |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Format obrazu | 16:9 |
| Odporny na zadrapania | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zarysowania |
| Kompatybilny z ekranami dotykowymi | Tak |
Konstrukcja
| Model | Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz |
| Przeznaczenie | Monitor |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt może powodować podrażnienia w przypadku długotrwałego kontaktu. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami i skórą. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od dzieci. |
Ergonomia
| Maksymalna wielkość ekranu | 60,5 cm (23.8") |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 297 mm |
| Szerokość produktu | 527 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].