NAT
NATEC KARTA SIECIOWA CRICKET 1GB USB-C 3.1 1X RJ45 NA KABLU NNC-1925
44,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
Porty i interfejsy
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |
| Wersja USB | 3.1 (3.1 Gen 1) |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złącze 1 | Męska |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Złączka 1 | USB-C |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Moc
| Zasilane przez USB | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Szerokość produktu | 24 mm |
| Długość produktu | 60 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].