NAT
NATEC PLECAK DO LAPTOPA CAMEL PRO 17.3" NTO-2116
206,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Materiały | Poliester |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,9 cm (17.3") |
| Ilość przednich kieszeniach | 2 |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dołączona myszka | Nie |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ obudowy | Plecak |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Przednia kieszeń | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Wysokość produktu | 440 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].