NAT
NATEC TORBA DO LAPTOPA BOXER LITE 15.6" CZARNA NTO-2054
87,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Szerokość produktu | 410 mm |
| Wysokość produktu | 305 mm |
| Waga produktu | 750 g |
Cechy
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Ilość komór | 2 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Materiały | Poliester |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ obudowy | Aktówka |
Pozostałe funkcje
| Uchwyt(y) | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].