NAT
NATEC TORBA DO LAPTOPA TARUCA 14.1" CZARNA NTO-2032
43,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz, Odporny na zadrapania |
| Pasek na ramię | Tak |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Ilość komór | 1 |
| Materiały | Poliester |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,8 cm (14.1") |
| Główny kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Waga produktu | 400 g |
Pozostałe funkcje
| Uchwyt(y) | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].