NAT
NATEC TORBA DO LAPTOPA WALLAROO 2 15.6" Z MYSZKĄ BEZPRZEWODOWĄ NTO-2051
38,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Odłączany pasek na ramię | Nie |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dołączona myszka | Tak |
| Typ baterii | AA |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Liczba przycisków | 4 |
| Ilość | 1 |
| Bateria w zestawie | Nie |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Materiały | Poliester |
| Pasek na ramię | Tak |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 410 mm |
| Wysokość produktu | 285 mm |
| Szerokość produktu | 50 mm |
Pozostałe funkcje
| Uchwyt(y) | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].