NAT
Natec Torba Mustela 15,6" szara
74,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Przednia kieszeń | Tak |
| Ilość | 1 |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz, Odporny na zadrapania |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Materiały | Poliester |
| Pasek na ramię | Tak |
| Typ obudowy | Obudowa na messenger |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Kolor produktu | Szary |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Rekomendowana waga | 6 kg |
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Waga produktu | 610 g |
| Głębokość produktu | 420 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].