ADL
Nóż elektryczny ADLER AD 4512
93,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z przeznaczeniem, unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci i zwierząt. |
| Ostrzeżenia | Odłączyć od zasilania przed czyszczeniem i konserwacją. |
Cechy
| Nóż do mrożonek | Tak |
| Ostrza ze stali nierdzewnej | Tak |
| Zdejmowalne ostrze | Tak |
| Nóż uniwersalny | Tak |
| Widelec w zestawie | Nie |
Waga i rozmiary
| Długość noża | 29 cm |
| Długość ostrza noża | 17 cm |
| Waga produktu | 850 g |
| Długość kabla zasilającego | 1 m |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 960 g |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
Moc
| Moc | 200 W |
Konstrukcja
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Liczba noży | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].