DLO
Odkamieniacz DeLonghi DLSC500 / SER3018 EcoDecalk
47,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pojemność wejściowa
| Pojemność | 0,5 l |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 500 g |
Cechy
| Typ produktu | Odkamieniacz |
| Kolor produktu | Biały |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Zwrot(-y) wskazujący(-e) rodzaj zagrożenia dla zdrowia | H315: Causes skin irritation |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Zwrot(-y) wskazujący(-e) rodzaj zagrożenia dla zdrowia | H318: Powoduje poważne uszkodzenie oczu |
| Zwrot(-y) wskazujący(-e) środki ostrożności dotyczące zapobiegania | P264: Wyprać ... dokładnie po użyciu. |
| Zwrot(-y) wskazujący(-e) środki ostrożności dotyczące zapobiegania | P280: Nosić rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. |
| Hasło ostrzegawcze | Zagrożenie |
| Ogólny(-e) zwrot(-y) wskazujący(-e) środki ostrożności | P102: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Zwrot(-y) wskazujący(-e) środki ostrożności dotyczące reagowania | P302+P352: W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć wodą z mydłem. |
| Zwrot(-y) wskazujący(-e) środki ostrożności dotyczące reagowania | P310: Immediately call a POISON CENTER or doctor/physician. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | W przypadku zetknięcia się z oczami, natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
| Zwrot(-y) wskazujący(-e) środki ostrożności dotyczące usuwania | P501: Zawartość/pojemnik usuwać do ... |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 620 g |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].