ADL
Odkurzacz ADLER AD 7051
387,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Bateria litowa |
| Moc maksymalna | 300 W |
| Czas ładowania baterii | 5 h |
| Pojemność baterii | 2200 mAh |
| Napięcie baterii | 22,2 V |
| Czas pracy (min) | 18 min |
| Czas pracy ciągłej (maks.) | 30 min |
| Moc nominalna | 160 W |
Ergonomia
| Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Poziom hałasu | 70 dB |
| Rodzaj sterowania | Przyciski |
Wydajność
| System filtracji | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Płytki |
| Czyszczenie powierzchni | Stopnie schodowe |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Typ filtra | EPA F8 |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | ABS |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,6 l |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
Zawartość opakowania
| Wieszak do przechowywania | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
| Ilość | 1 |
| Szczotka do podłóg | Tak |
| Rura teleskopowa | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].