ADL
Odkurzacz ADLER AD 7061
596,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Moc maksymalna | 350 W |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Moc nominalna | 200 W |
| Czyszczenie powierzchni | Goła podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Stopnie schodowe |
| Czas pracy (niska prędkość) | 30 min |
| Moc ssania | 23000 Pa |
| Poziom hałasu | 75 dB |
| System filtracji | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Przepływ powietrza | 14 l/s |
Konstrukcja
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Liczba etapów filtrowania | 3 |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,8 l |
| Typ filtra | EPA 12, HEPA 13 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Wbudowany wyświetlacz | LED |
| Kolor produktu | Czarny |
Ergonomia
| Długość przewodu | 7 m |
Zasilanie
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Pojemność akumulatora | 2200 mAh |
| Napięcie baterii | 22,2 V |
| Wejście zasilania | 220-240 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].