ADL
Odkurzacz ADLER AD 7079
483,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Uchwyt ścienny | Tak |
| Rura ssąca | Tak |
| Długa ssawka szczelinowa | Tak |
| Płaska szczotka | Tak |
| Wymienny wkład | Tak |
| Dysza szczelinowa | Tak |
Moc
| Wejście zasilania | 100-240 |
| Moc silnika | 300 W |
| Moc ssania | 9000 Pa |
| Maks. moc ssania | 25 000 Pa |
| Liczba poziomów ssania | 4 |
| Regulowane ssanie | Tak |
| Pojemność akumulatora | 2200 mAh |
Wydajność
| 3-stopniowy system filtracji | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Poziom hałasu | 78 dB |
| Czas ładowania | 4-5 godz |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Tryb ECO | Tak |
Konstrukcja
| Wyświetlacz LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Model | Bezprzewodowy |
| Tworzywo tuby | Aluminium |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Pojemność pojemnika | 0,4 l |
| Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,3 kg |
| Długość kabla ładowarki | 1,5 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].