BOS
Odkurzacz akumulatorowy BOSCH BHN 20L
409,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
| Przechowywanie w pionie | Nie |
| Sterowanie uchwytu | Tak |
| Schowek na akcesoria | Nie |
Zawartość opakowania
| Szczotki próżniowe w zestawie | Nie |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Nie |
| Rurka teleskopowa | Nie |
| Szczelinówka | Tak |
Wydajność
| Czyszczenie powierzchni | Stopnie schodowe |
| Regulacja mocy | Elektroniczny |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Indeks naprawialności | 6.8 |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas ładowania | 5 godz |
| Czas pracy | 45 min |
| Napięcie baterii | 18 V |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,3 l |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 135 mm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].