BOS
Odkurzacz BOSCH BBH3ZOO28 FLEXXO
1 143,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Poziom hałasu | 82 dB |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Tapicerka |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Czyszczenie powierzchni | Goła podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Stopnie schodowe |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 265 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Wysokość produktu | 1150 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 275 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 633 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,5 kg |
| Szerokość opakowania | 192 mm |
Moc
| Pojemność baterii | 2,15 Ah |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 25,2 V |
| Czas ładowania | 5 godz |
| Czas pracy | 55 min |
| Wskaźnik ładowania | Tak |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Maks. moc ssania | 25 AW |
Konstrukcja
| Typ produktu | Pionowy odkurzacz |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
| Rurka przedłużająca | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Tworzywo tuby | Plastik |
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Tak |
| Rury teleskopowe | Nie |
| Ilość pyłu | 0,4 l |
Ergonomia
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Sterowanie uchwytu | Tak |
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Tak |
| Filtr antybakteryjny | Nie |
| Regulacja mocy | Elektroniczny |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Pozycja spoczynku | Tak |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
Zawartość opakowania
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka obrotowa |
| Szczelinówka | Tak |
| Dołączona dysza podłogowa | Tak |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
Cechy
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Materiał kół | Nie dotyczy |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].