BOS
Odkurzacz BOSCH BBS611LAG
943,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 265 mm |
| Wysokość produktu | 1220 mm |
| Waga produktu | 2,3 kg |
| Szerokość produktu | 200 mm |
Ergonomia
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Sterowanie uchwytu | Tak |
| Regulacja mocy | Elektroniczny |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
Moc
| Napięcie baterii | 18 V |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 2,5 Ah |
Zawartość opakowania
| Szczelinówka | Nie |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Nie |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Uniwersalna szczotka |
Konstrukcja
| Ilość pyłu | 0,3 l |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kształt pędzla | Prostokątny |
| Typ produktu | Odkurzacz stojący 2 w 1 |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Wydajność
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Czyszczenie powierzchni | Goła podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Dachówka |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].