BOS
Odkurzacz BOSCH BBS611MAT
967,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Pojemność baterii | 2,5 Ah |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy | 30 min |
| Czas ładowania | 4 godz |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ produktu | Odkurzacz stojący 2 w 1 |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Tak |
| Rury teleskopowe | Nie |
| Ilość pyłu | 0,3 l |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 252 mm |
| Głębokość produktu | 204 mm |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Wysokość produktu | 1234 mm |
Zawartość opakowania
| Szczotki próżniowe w zestawie | Zmotoryzowana szczotka |
| Szczelinówka | Tak |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
Wydajność
| Czyszczenie powierzchni | Dachówka |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Goła podłoga |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
Ergonomia
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Sterowanie uchwytu | Tak |
| Regulacja mocy | Elektroniczny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].