BOS
Odkurzacz BOSCH BCS 711PET UNLIMITED (WYPRZEDAŻ)
1 103,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1315 mm |
| Waga (bez osprzętu) | 2,9 kg |
| Waga produktu | 4,5 kg |
| Głębokość produktu | 204 mm |
| Szerokość produktu | 252 mm |
Moc
| Czas pracy | 40 min |
| Czas ładowania | 5 godz |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 3 Ah |
| Maks. moc ssania | 93 AW |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Oszczędzanie energii | Nie |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Wskaźnik ładowania | Tak |
Wydajność
| Czyszczenie powierzchni | Tapicerka |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Przycisk turbo | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Goła podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Stopnie schodowe |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Dachówka |
| Poziom hałasu | 82 dB |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
Konstrukcja
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rury teleskopowe | Nie |
| Ilość pyłu | 0,3 l |
| Typ produktu | Pionowy odkurzacz |
Ergonomia
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Tak |
| Regulacja mocy | Elektroniczny |
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Pozycja spoczynku | Tak |
| Przechowywanie w pionie | Nie |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Filtr antybakteryjny | Tak |
| Sterowanie uchwytu | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Łatwy do opróżnienia pojemnik | Tak |
Zawartość opakowania
| Szczelinówka | Tak |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Mini pędzel |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Zmotoryzowana szczotka |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,8 kg |
| Wysokość opakowania | 195 mm |
| Szerokość opakowania | 800 mm |
Cechy
| Materiał kół | Nie dotyczy |
| Schowek na akcesoria | Tak |
Pozostałe funkcje
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].