BOS
Odkurzacz BOSCH BGB38RD2
582,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 410 mm |
| Wysokość opakowania | 490 mm |
| Szerokość opakowania | 325 mm |
| Waga produktu | 4,5 kg |
| Głębokość produktu | 265 mm |
| Głębokość opakowania | 305 mm |
| Szerokość produktu | 295 mm |
Konstrukcja
| Ilość pyłu | 4 l |
| Model | Cylinder próżniowy |
| Rury | Teleskopowy |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Kolor produktu | Czerwony |
Wydajność
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Czyszczenie powierzchni | Stopnie schodowe |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Dachówka |
| Poziom hałasu | 79 dB |
| Czyszczenie powierzchni | Goła podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Tapicerka |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Promień działania | 10 m |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Maksymalna moc wejściowa | 600 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Ergonomia
| Długość przewodu | 7 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].