BOS
Odkurzacz BOSCH BGBS2BU1T
610,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Ilość pyłu | 3,5 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rury | Teleskopowy |
| Model | Cylinder próżniowy |
| Liczba kół | 3 szt. |
Wydajność
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Filtracja próżniowa powietrza | Mikro |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Filtracja próżniowa powietrza | Filtr higieniczny |
| Promień działania | 8 m |
Ergonomia
| Długość przewodu | 5 m |
| Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie | Tak |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Maksymalna moc wejściowa | 850 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Prąd | 10 A |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Waga i rozmiary
| Głębokość opakowania | 490 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,9 kg |
| Szerokość opakowania | 305 mm |
| Wysokość opakowania | 325 mm |
| Wysokość produktu | 237 mm |
| Głębokość produktu | 367 mm |
| Waga (bez osprzętu) | 3 kg |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Szerokość produktu | 290 mm |
Zawartość opakowania
| Szczelinówka | Tak |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].