BOS
Odkurzacz BOSCH BGS05A222
489,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Promień działania | 9 m |
| Poziom hałasu | 78 dB |
| Posadzki | Dywan |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Posadzki | Podłoga |
| Filtracja próżniowa powietrza | Mikro |
| Możliwość mycia filtra | Nie |
| Klasa EPA | EPA 12 |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczna/filtrowana |
| Filtracja próżniowa powietrza | EPA |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Dmuchawa do pyłu | Nie |
Ergonomia
| Długość przewodu | 6 m |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Komora do przechowywania | Nie |
| Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie | Tak |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Nie |
| Sterowanie uchwytu | Nie |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
| Filtr antybakteryjny | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, Suwak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Przechowywanie w pionie | Nie |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Liczba pozycji zostawiania / przechowywania | 2 |
Moc
| Regulacja mocy | Mechaniczny |
| Oszczędzanie energii | Nie |
| Zasilanie bateryjne | Nie |
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Maksymalna moc wejściowa | 700 W |
| Prąd | 10 A |
| Roczne zużycie energii | 28 kWh |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Konstrukcja
| Zamek rodzaju Tube | Kliknij |
| Liczba kół obrotowych 360 ° | 1 szt. |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Materiał kół | Plastik |
| Model | Cylinder próżniowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Ilość pyłu | 1,5 l |
| Rury | Teleskopowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Tworzywo węża | Plastik |
| Tworzywo tuby | Stal nierdzewna |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Tworzywo pojemnika | Plastik |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 381 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,4 kg |
| Wysokość opakowania | 360 mm |
| Waga (bez osprzętu) | 4,4 kg |
| Wysokość produktu | 314 mm |
| Szerokość produktu | 268 mm |
| Głębokość opakowania | 290 mm |
| Szerokość opakowania | 490 mm |
| Waga produktu | 6,6 kg |
Zawartość opakowania
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
| Dołączony wąż | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka do podłogi |
| Narzędzie wielofunkcyjne | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].