BOS
Odkurzacz BOSCH BHN 16L akumulatorowy
383,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Czas ładowania | 5 godz |
| Napięcie baterii | 14,4 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy | 40 min |
Wydajność
| Indeks naprawialności | 6.8 |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
Konstrukcja
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 135 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Głębokość produktu | 380 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].