BOS
Odkurzacz BOSCH BSS711W UNLIMITED
1 650,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | CE, EACEurasian, Morocco, New Singapore Safety Mark, Ukraine, VDE |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Ilość pyłu | 0,3 l |
| Typ produktu | Pionowy odkurzacz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Srebrny |
Zawartość opakowania
| Szczelinówka | Tak |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Zmotoryzowana szczotka |
| Ilość | 1 |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
| Dołączona dysza podłogowa | Tak |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,4 kg |
Pozostałe funkcje
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Tak |
Wydajność
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Liczba poziomów mocy | 3 |
| Poziom hałasu | 82 dB |
| Wbudowane oświetlenie LED | Tak |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
Moc
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Czas pracy | 40 min |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas ładowania | 5 godz |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Ergonomia
| Regulacja mocy | Elektroniczny |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,9 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].