ADL
Odkurzacz CAMRY CR 7063
719,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Pojemność akumulatora | 2200 mAh |
| Moc silnika | 400 W |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Rura łamana kolankowa Flex Tube |
| Zawartość opakowania | 2x akumulator |
| Zawartość opakowania | Elektroszczotka LED DUST Scanner |
| Zawartość opakowania | Jednostka silnikowa |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Szczotka 2w1 x 1 |
| Zawartość opakowania | Końcówka szczelinowa |
Cechy
| Ochrona przed zatkaniem filtra | Tak |
| Zabezpieczenie przed zablokowaniem rury | Tak |
| Zabezpieczenie przed zatrzymaniem wałka | Tak |
| Ochrona akumulatora przed przepięciem | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Poziom hałasu | 80 dB |
Wydajność
| Filtr wlotowy | EPA 12 |
| 3-stopniowy system filtracji | Tak |
| Czas pracy ciągłej (maks.) | 100 min |
| Zaawansowana technologia filtrowania | 9 stożków multicyklonowych |
| Filtr wylotowy | Gąbkowy |
| Liczba poziomów ssania | 3 |
| Filtr wstępny | Tak |
| Moc ssania | 9500-31000 Pa |
| System filtracji | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan, Podłoga, Płytki, Tapicerka, Drewno |
| Czyszczenie powierzchni | Stopnie schodowe |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Maksymalny przepływ powietrza | 15 l/s |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Konstrukcja
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,6 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Typ wyświetlacza | LED |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Długość produktu | 1160 mm |
| Głębokość produktu | 225 mm |
| Waga produktu | 2,3 kg |
Ergonomia
| Długość przewodu | 1,5 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].