BOS
Odkurzacz pionowy Bosch BCS711EXT Unlimited 7 (czarny)
1 686,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga (bez osprzętu) | 2,9 kg |
| Szerokość produktu | 252 mm |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Wysokość produktu | 1315 mm |
| Głębokość produktu | 204 mm |
Zawartość opakowania
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Mini pędzel |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka do głębokiego czyszczenia |
Ergonomia
| Sterowanie uchwytu | Tak |
| Łatwy do opróżnienia pojemnik | Tak |
| Pozycja spoczynku | Tak |
| Filtr antybakteryjny | Tak |
| Przechowywanie w pionie | Nie |
| Regulacja mocy | Elektroniczny |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Tak |
| Zmienne zasilanie | Tak |
Moc
| Czas pracy | 40 min |
| Wskaźnik ładowania | Tak |
| Maks. moc ssania | 93 AW |
| Oszczędzanie energii | Nie |
| Pojemność baterii | 3 Ah |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Czas ładowania | 5 godz |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
Cechy
| Materiał kół | Nie dotyczy |
| Schowek na akcesoria | Tak |
Wydajność
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Poziom hałasu | 82 dB |
| Czyszczenie powierzchni | Goła podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Tapicerka |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Stopnie schodowe |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Dachówka |
| Przycisk turbo | Tak |
Pozostałe funkcje
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Szerokość opakowania | 800 mm |
| Wysokość opakowania | 195 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,8 kg |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Pionowy odkurzacz |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Ilość pyłu | 0,3 l |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Rury teleskopowe | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].