DEW
Odkurzacz sucho/mokro 20L z gniaz.elek. AT-DXV20PTA
527,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc pobierana | 1050 W |
Wydajność
| Pojemność | 20 l |
| Długość kabla | 3 m |
| Wbudowane gniazdko elektryczne | Tak |
| Podciśnienie | 15 kPa |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Poziom hałasu | 80 dB |
| Funkcja dmuchania | Tak |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Kompaktowa konstrukcja | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
Zawartość opakowania
| Dołączony wąż | Tak |
| Torba do przechowywania | Tak |
| Szczotka | Tak |
| Filtr HEPA | Tak |
| Worek dołączony | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Zachować ostrożność podczas użytkowania i konserwacji, aby uniknąć kontaktu z szkodliwymi substancjami. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może emitować szkodliwe substancje. Należy używać odpowiedniego sprzętu ochronnego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].