MGN
Odtwarzacz sieciowy Magnat MC 400
5 329,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 300 W |
Szczegóły techniczne
| Dokowanie Apple | Nie |
| Wzmacniacz | Tak |
| Rozdzielczość | 320 x 240 px |
| Kolor produktu | Czarny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Typ ekranu | TFT |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Dekodowanie audio aptX | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Obsługiwany Mutli-Room | Tak |
| Częstotliwość próbkowania | 192 kHz |
| Moc wyjściowa wzmacniacza | 200 W |
| Certyfikat Digital Living Network Alliance (DLNA) | Tak |
Audio
| Stosunek sygnału do szumu | 98 dB |
| Czułość wejścia | 500 mV |
| Typ odbiornika | Stereo |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Moc wyjściowa na kanał (20-20kHz @ 8 Ohm) | 40 W |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów anteny FM | 1 |
| Wejścia Phono (RCA) | 1 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Głębokość produktu | 301 mm |
| Szerokość produktu | 433 mm |
| Waga produktu | 6,9 kg |
Dysk optyczny
| Napęd optyczny | Odtwarzacz CD |
| Napęd optyczny | Tak |
| Obsługa typów dysków | CD-R |
| Obsługa typów dysków | CD-RW |
Wyjścia
| Wyjścia słuchawkowe | 2 |
| Wtyk słuchawek | 3.5 mm/6.35 mm |
Sieć
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Realna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
Radio
| Ilość stacji | 40 |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Dołączony tuner RDS | Tak |
| Zakresy tunera | UKW |
| Zakresy tunera | DAB |
| Zakresy tunera | DAB+ |
| Zakresy tunera | FM |
| Radio internetowe | Tak |
Wejścia
| HDMI in | 1 |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| Cyfrowe koncentryczne wyjście audio w | 1 |
| Ilość portów USB | 1 |
Formaty pliku
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | CD-A |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty audio | APE |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
Video
| Kompatybilność 3D | Nie |
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].