JLB
Okulary JULBO EDGE czarny
797,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Najlepsze zastosowania | Uniwersalne |
| Dedykowane płci | Unisex |
| Kolor ramy | Czarny |
| Kolor oprawek okularów | Czarny |
| Model | Okulary do wielu sportów |
| Transmisja światła | 12% - 87% |
| Kolor wewnęrzny | Czarny |
| Kolor soczewek | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Podczas użytkowania okulary należy dokładnie dopasować, aby zapewnić pełną ochronę oczu. |
| Ostrzeżenia | Unikać silnych uderzeń, które mogą uszkodzić okulary i zmniejszyć ich skuteczność ochronną. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed przegrzaniem. Okulary przechowywać w temperaturze pokojowej. |
Waga i rozmiary
| Szerokość ramy | 13,3 cm |
| Długość zausznika | 124 mm |
| Rozmiar produktu | L |
| Waga produktu | 25 g |
| Szerokość mostka | 15 mm |
| Szerokość soczewki | 131 mm |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].