HOZ
Orbitrek eliptyczny HORIZON FITNESS Andes 7.1
8 470,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1710 mm |
| Głębokość produktu | 1020 mm |
| Waga produktu | 79,5 kg |
| Szerokość produktu | 670 mm |
| Długość kroku | 50,8 cm |
Cechy
| Uchwyt na urządzenia mobilne | Tak |
| Czujniki styku pomiaru tętna | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 136 kg |
| Model | Orbitrek eliptyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Liczba programów | 14 |
| Przeznaczenie | Dom |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Liczba poziomów oporu | 30 |
| Zmienny opór | Tak |
Wyświetlacz
| Wyświetlone parametry treningu | Prędkość |
| Wyświetlone parametry treningu | Opór |
| Wyświetlone parametry treningu | Power in watts |
| Wyświetlone parametry treningu | Tętno |
| Wyświetlone parametry treningu | Kompas kardio |
| Wyświetlone parametry treningu | Wyświetlacz HR |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie |
| Wyświetlone parametry treningu | Dystans |
| Wyświetlone parametry treningu | Profil |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wyświetlone parametry treningu | UPM |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 240 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Sprawdź urządzenie przed użyciem, aby upewnić się, że jest w dobrym stanie technicznym. |
| Ostrzeżenia | Dzieci i osoby o ograniczonej sprawności fizycznej powinny korzystać z orbitreka tylko pod nadzorem. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami producenta, aby uniknąć ryzyka kontuzji. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].