LAE
Organizer kabli Lanberg AK-1205-S
25,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Model | Panel zarządzania kablami |
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemność stelaża | 1U |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 482,6 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 270 g |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszystkie kable są odpowiednio zabezpieczone, aby uniknąć zagrożenia potknięciem. |
| Ostrzeżenia | Uważnie przeczytaj i przestrzegaj instrukcji montażu. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas przenoszenia lub montażu ciężkich elementów. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].