KTR
Organizer na narzędzia Stack"N"Roll KETER
98,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ produktu | Organizer |
| Ilość przegród/komór | 10 |
| Zamykanie | Tak |
| Koła transportowe | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Materiały | Poliwęglan |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 345 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Szerokość produktu | 515 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Uważnie przeczytaj i przestrzegaj instrukcji montażu. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że wszystkie kable są odpowiednio zabezpieczone, aby uniknąć zagrożenia potknięciem. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas przenoszenia lub montażu ciężkich elementów. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].