HAV
Otwarte słuchawki gamingowe bezprzewodowe Havit Fuxi-H8 (złote)
399,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Ostrzeganie | Unikać kontaktu z wodą., Nie używać podczas ładowania., Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Kolor produktu | Złoty |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Zastosowanie | Gaming |
| Odłączany przewód | Tak |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Segment rynku | Konsument |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Podświetlenie | Tak |
| Head Tracking | Tak |
| Dźwięk przestrzenny | Tak |
Słuchawki
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 94 dB |
| Średnica głośnika | 3,2 cm |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Environmental Noise Cancellation (ENC) | Tak |
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Częstotliwość Wi-Fi | 2,4 GHz |
Bateria
| Pojemność baterii | 600 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas odtwarzania muzyki | 30 h |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Czas ładowania | 4 h |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Szerokość produktu | 161 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Wysokość produktu | 210 mm |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Kabel USB-C do A x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB-C do C x 1 |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB-C do Jack 3.5 mm x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].