GUA
Pałka teleskopowa sprężynowa GUARD Spring 26" baton 29 cm / 66 cm z pokrowcem (YC-10527)
197,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Mocowanie paska | Tak |
Kolor
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Długość po rozłożeniu | 66cm |
| Waga produktu | 660 g |
| Długość po złożeniu | 29 cm |
Zawartość opakowania
| Instrukcja | Tak |
| Dołączona kabura | Tak |
Materiał
| Materiały | ABS |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Używać wyłącznie w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. |
| Ostrzeżenia | Unikać użycia w miejscach publicznych bez uzasadnionej przyczyny. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].