ADT
Pamięć DDR4 ADATA Premier 32GB 3200MHz CL22 SO-DIMM
1 085,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Ustawienie trybu | 1024M x 8 |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Pamięć RAM | 32 GB |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia. |
| Ostrzeżenia | Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].