GOR
Pamięć GoodRam GR2666S464L19/16G (DDR4 SO-DIMM; 1 x 16 GB; 2666 MHz; CL19)
586,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].