LAE
Panel szczotkowy Do szaf 19” Lanberg AK-1101-S
17,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 482,6 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Głębokość produktu | 8,5 mm |
| Wysokość produktu | 44,2 mm |
| Waga produktu | 280 g |
Cechy
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Panel szczotkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 1U |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].