ASU
Pasta termoprzewodząca Asus ROG RG-07 SIMPLE PACKAGE
35,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Wysokość opakowania | 17 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 170 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 17 g |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Cechy
| Model | Pasta termiczna |
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].