AAN
Patch panel A-LAN z półką, czarny PK013 (1U; 19"; kat. 5e; UTP; 24xRJ-45)
154,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Rozmiar przewodu AWG | 22/26 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 24 |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Złącze(a) | RJ-45 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Szerokość produktu | 483 mm |
| Głębokość produktu | 44 mm |
Konstrukcja
| Pojemność stelaża | 1U |
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].