EIN
Piła szablasta bezszcz.aku TE-AP 18/28 LI BL Solo
470,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Redukcja wibracji | Tak |
| Beznarzędziowa wymiana ostrza | Tak |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Czarny |
Wydajność
| Skok jałowy (maks.) | 2500 spm |
| Głębokość cięcia w stali | 1,2 cm |
| Wysokość skoku | 2,8 cm |
| Głębokość cięcia drewna | 20 cm |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 2,71 kg |
| Głębokość produktu | 445 mm |
| Wysokość opakowania | 114 mm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Szerokość opakowania | 447 mm |
| Głębokość opakowania | 174 mm |
| Waga produktu | 2,06 kg |
| Szerokość produktu | 175 mm |
Zawartość opakowania
| Zawiera ostrze do piły | Tak |
| Walizka | Nie |
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Dołączony akumulator | Nie |
Moc
| Pojemność baterii | 2,5 Ah |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].