MAK
Piła szablasta MAKITA DJR186Z
638,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3,8 kg |
| Długość produktu | 486 mm |
| Głębokość produktu | 81 mm |
| Wysokość produktu | 222 mm |
Cechy
| Regulacja prędkości | Elektroniczny |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| ECP | Tak |
Wydajność
| Tłumienie drgań | 13 m/s² |
| Poziom mocy dźwięku | 95 dB |
| Głębokość cięcia drewna | 25,5 cm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 84 dB |
| Długość cięcia | 3,2 cm |
| Prędkość skokowa | 2800 spm |
| Błąd poziomu wibracji (tablica) | 1,5 m/s² |
| Głębokość cięcia profili metalowych /rur | 13 cm |
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj odpowiedniego sprzętu ochronnego, aby uniknąć obrażeń. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika – produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Przeczytaj instrukcję obsługi przed użyciem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].