PIO
PIONEER HDJ-CUE1 - Słuchawki nauszne
313,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Słuchawki
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 104 dB |
| Maksymalna moc wejścia | 2000 mW |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Pasmo przenoszenia | 5 - 30000 Hz |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| System akustyczny | Zamknięty |
Wydajność
| Typ produktu | Słuchawki |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,2 m |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 215 g |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].