HP-
Plecak HP Laptop Backpack do notebooka 15,6" czarny 9W0Z7AA
102,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | Pasuje do większości laptopów z ekranem o przekątnej do 15,6″. |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Nazwa koloru | Black; Gray |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Typ obudowy | Plecak |
| Segment HP | Dom |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Materiały | Pianka, Poliester |
| Główny kolor produktu | Czarny |
Szczegóły techniczne
| Zawartość opakowania | Plecak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 370 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 510 g |
| Szerokość opakowania | 305 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Objętość | 16 l |
| Wymiary komory na notebooka | 380 x 257 x 260 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wysokość opakowania | 440 mm |
| Głębokość opakowania | 110 mm |
| Wysokość produktu | 440 mm |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
Dane logistyczne
| Waga brutto palety | 164,4 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 20 szt. |
Pozostałe funkcje
| Wodoodporny | Tak |
| Kod unspsc | 53121706 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].